Gerbiami Dieveniskes.lt skaitytojai,

In Be kategorijos by DieveniskesLeave a Comment

Print
Džiugiai pranešame, kad mūsų puslapis gavo finansavimą iš Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo. Labai tikimės, kad tai bus naujas žingsnis mūsų puslapio istorijoje. Dieveniskes.lt norėtų tapti Rytų Lietuvos aktualijas atspindinčia, kasdien lankoma ir mylima savo skaitytojų internetine svetaine.
Mes stengsimės rašyti apie tai kuo gyvena vietiniai Rytų Lietuvos žmonės, nušviesti mokyklų šventes ir kasdienybę, renginius, kurie vyksta Dieveniškėse ir miestelio apylinkėse. Neužmiršime ir be galo turtingos šio krašto istorijos, kultūros paminklų. Su laiku prasiplės jau ir dabar nemažas archyvas, atsiras video ir audio reportažai bei archyviniai įrašai.
Jau dabar galite pastebėti skirtumą tarp buvusio puslapio dizaino ir esamojo. O netrukus, tikime, pasimatys ir turinio pokytis.
Labai norėtume, kad Jūs, mieli mūsų skaitytojai, suprastumėte, kad ši svetainė yra Jūsų, kad ji veikia dėl Jūsų ir Jums. Todėl norime paraginti kurti ją kartu, bendromis pastangomis. Jei turite istorinių ar šiaip įdomių nuotraukų, vaizdo ar garso įrašų, susijusių su Dieveniškėmis, labai prašytume jais pasidalinti su mumis – būtinai publikuosime. Jei turite minčių, kaip pagerinti mūsų svetainę – pasidalinkite.
Mūsų komanda darbuojasi, kad šis žiniatinklis nuo šiol būtų ne tik gyvybingas ir lankomas, bet ir gyvas. O tam tiesiog būtinas nuolatinis abipusis kontaktas, dialogas tarp redakcijos ir skaitytojo, tarp redakcijos ir vietinės bendruomenės.
Taigi, darbuokimės kartu, kurkime ir puoselėkime šią svetainę ir rašykime pačiomis įvairiausiomis temomis, svarbu, kad jos sietųsi su Dieveniškėmis, arba bent jau Rytų Lietuva.

Žiniatinklio “Dieveniskes.lt” redakcija

Leave a Comment