Šalčininkų krašto šaulių sueiga Turgeliuose

In Be kategorijos by DieveniskesLeave a Comment

7Š.m. lapkričio 16 dieną Turgelių „Aistuvos“ gimnaziją aplankė Šalčininkų 1011-osios šaulių kuopos šauliai ir LDK Gedimino štabo bataliono kariai. Savo apsilankymą jie skyrė lapkričio 23-iąją švenčiamai Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Ši gimnazija mums nėra naujovė. Joje jaunųjų šaulių būrelis veikia jau kelerius metus ir noriai dalyvauja šauliškoje veikloje. Mes kartu aktyviai bendradarbiaujame ir užsiimame bendra veikla.

Tądien gimnazistams buvo pristatyta Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos istorija, supažindinta su žymiausiais mūsų kariuomenės mūšiais nuo Karaliaus Mindaugo laikų ir iki XX amžiaus. Taip pat jaunuoliai dalyvavo šauliškoje lietuvių kalbos pamokoje, varžėsi krepšinio turnyre su Paberžės jaunaisiais šauliais. Didžiausią įspūdį paliko šiuolaikinė Lietuvos kario ginkluotė ir amunicija, karo policijos šarvuotis „Hammer“ bei autentiškai atkurta XIV amžiaus Lietuvos didžiosios kunigaikštystės kario ginkluotė ir šarvai.

Po renginio susirinkusius svečius, krepšininkus ir gimnazistus pasveikino gimnazijos direktorė Aušra Voverienė, svečiams bei krepšininkams įteikė padėkos raštus.

Šalčininkų 1011-osios kuopos vadas vrš. Eimantas Tamulynas gimnazijos mokytojams įteikė suvenyrų ir simbolinių dovanų bei palinkėjo ir toliau taip glaudžiai ir mielai bendradarbiauti ateityje.

Nuoširdžiai dėkojame už jaukų ir malonų priėmimą. Tikimės tai dar nepaskutinis mūsų apsilankymas šioje šaunioje gimnazijoje.Su Lietuvos kariuomenės diena! Valio!

Tomas BAGDANAVIČIUS

Šalčininkų 1011-osios šaulių kuopos būrio vadas

wp_20161116_08_47_56_pro-1

wp_20161116_11_53_06_pro

2

wp_20161116_11_52_02_pro

1

Leave a Comment